×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /dom-dla-studenta/2018/mapka-STBS-dom-dla-studenta-2018-05-21.png is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

DOM DLA STUDENTA

Print Friendly, PDF & Email
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

„Dom dla studenta” to wspólny program Miasta Szczecin oraz Szczecińskiego TBS skierowany do studentów szczecińskich uczelni wyższych na stałe mieszkających poza Szczecinem, którego celem jest stworzenie przyjaznego systemu zaspokajania potrzeb mieszkaniowych w czasie nauki.

Zalety programu

  • Mieszkania wytypowane do programu położone są w bezpośrednim sąsiedztwie szczecińskich uczelni.
  • Mieszkania są w pełni przystosowane do potrzeb studentów: w pokojach znajdują się biurka, łóżka, szafy i komody. Kuchnia i łazienka są w pełni wyposażone.
  • Wysokość czynszu w studenckim „M” to ok. 350 złotych na osobę (bez mediów), czyli blisko dwukrotnie taniej niż na rynku prywatnym.
  • Gwarantowana stabilność czynszu i pewność najmu.
  • Umowy najmu zawierane na jeden rok akademicki z możliwością przedłużenia na następny okres.
  • Program „Dom dla studenta” realizowany jest od 4 lat przez profesjonalnego i wiarygodnego partnera – spółkę Szczecińskie TBS mającą ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

 

W tegorocznej odsłonie programu „Dom dla Studenta” Szczecińskie TBS ma do zaproponowania miejsca w pokojach jedno- lub dwuosobowych w 18 mieszkaniach położonych w lokalizacjach w ścisłym śródmieściu, w rejonie ulic: Bohaterów Getta Warszawskiego, Bolesława Śmiałego, Jana Karola Chodkiewicza, Wojska Polskiego, ks. Piotra Ściegiennego, Piastów i Jagiellońskiej.

{gallery}/dom-dla-studenta/2018/mapka-STBS-dom-dla-studenta-2018-05-21.png{/gallery}

W ramach tegorocznej edycji zawarte zostaną umowy ze studentami wyłonionymi w przeprowadzonym otwartym naborze, część jednka miejsc będzie rozdysponowanych na podstawie odrębnych porozumień zawartych z wybranymi szczecińskimi uczelniami. Rozpoczęcie naboru planujemy na drugą połowę sierpnia. O dokładnym terminie naboru poinformujemy w osobnym komunikacie.

„Dom dla Studenta” jest realizacją zamierzeń Gminy Miasto Szczecin opisanych w Strategii Rozwoju Szczecina 2025 wynikających z analizy sytuacji demograficznej i aktywności mieszkańców. Złagodzi występującą w ostatnich latach tendencję odpływu ludności z centrum miasta oraz pozwoli na racjonalne wykorzystanie istniejącego potencjału lokali o dużych powierzchniach.

Standard wyposażenia mieszkań

 

dlastudenta

Kontakt dla zainteresowanych studentów: tel. 91 430 91 34, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.