Inżynier kontraktu

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego spółka z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1a,
zatrudni osobę na stanowisku

inżynier kontraktu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi,
  • doświadczenie w nadzorze nad wykonaniem robót budowlanych minimum 5-letnie,
    • znajomość programów do kosztorysowania np. Norma Pro,
  • znajomość programów Excel i Word,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

  • współpraca ze stanowiskiem ds. przygotowania inwestycji w okresie od przygotowania inwestycji, realizacji, do odbioru końcowego;
  • prowadzenie inwestycji mieszkaniowych oraz rewitalizacyjnych i remontowych realizowanych przez spółkę oraz budowa obiektów użyteczności publicznej, remonty historycznych elewacji, termomodernizacja wraz z pracami towarzyszącymi od przekazania placu budowy w zakresie:
    • nadzoru nad prawidłowością realizacji zawartych umów związanych z prowadzoną  inwestycją z wykonawcami robót, nadzorem inwestorskim i autorskim  i innymi osobami lub podmiotami,
    • sprawdzanie kosztorysów budowlanych i dokumentacji projektowych,
    • uzgadnianie konieczności i zakresu robót dodatkowych,
    • współpraca z innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego w tym dostawcami mediów,
    • przeprowadzenie odbiorów i uzyskanie niezbędnych dokumentów dla potrzeb przekazania obiektów do użytkowania,
  • znajomość przepisów Prawa Budowlanego.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji osiedli mieszkaniowych i remontach budynków oraz znajomość zasad dotyczących zamówień publicznych.

Spółka oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosfer w pracy,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • dofinansowanie wypoczynku.

Pisemne oferty zawierające: CV, list motywacyjny oraz dokumenty potwierdzające ww. kwalifikacje, należy składać w kancelarii w siedzibie spółki, w terminie do 6 czerwca 2022 r.

Na nadesłanych dokumentach należy umieścić treść następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przewarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych”.

Informujemy jednocześnie, że Szczecińskie TBS spółka z o.o. będzie kontaktować się jedynie z wybranymi przez siebie oferentami, których poinformuje o terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. Złożone oferty wraz z załącznikami przechowywane będą w siedzibie spółki przez okres jednego roku, a po tym czasie ulegną utylizacji, chyba, że oferent przed upływem powyższego terminu osobiście je odbierze.

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

Rejon Lewobrzeże
tel. 91 430 91 00

Rejon Prawobrzeże
tel. 91 461 36 92

Oferta mieszkaniowa

Awarie i usterki
  91 430 91 15 od 8 do 15.30
  91 461 36 92 wew.160 od 8 do 15.30
Pogotowie Lokatorskie
  91 488 09 86 po 15 i w dni wolne