Spotkajmy się na Targach Home Arena

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Najbliższa edycja Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz oraz Targów Budowlanych HOME ARENA 2019 odbędzie się w dniach 12–13 października 2019 r. Będzie to świetna okazja, by poznać ofertę mieszkań na wynajem Szczecińskiego TBS, a także poznać szczegóły oferty mieszkaniowej, która będzie realizowana w drugim etapie osiedla „Wrzosowe wzgórze”. Taką szansę szkoda przegapić.

Partycypacja w kosztach budowy lokalu mieszkalnego to bardzo przystępny sposób na własne „M” (więcej o partycypacji). Jeżeli najemca spełnia okreśłone w regulaminie wymagania to wystarczy uiścić zwrotną opłatę partycypacyjną za wybrany lokal i można się wprowadzać.

Wszystkie mieszkania dostępne w systemie partycypacji wykonane są w wysokiej jakości wykonania w standardzie „pod klucz”, które jest wizytówką budowanych przez Szczecińskie TBS mieszkań: wszystkie pomieszczenia mają wygładzone i pomalowane na biało ściany i sufity oraz zamontowane niezbędne gniazda i włączniki. Na podłogach w pokojach i przedpokoju położona jest wysokiej jakości wykładzina PCV, kuchnie wyposażone są w kuchenki elektryczne, zlewozmywaki ze stali nierdzewnej, baterie i podłogę z PCV. Łazienki są w pełni wyposażone (wanna, umywalka, kompakt, armatura), ściany wykafelkowane glazurą, a na podłodze położona terakota. Wejście do klatki zabezpiecza domofon, a do domu wzmacniane drzwi zewnętrzne. Mieszkania takie są gotowe do zamieszkania od zaraz.

wrzosowe wzgorze IMG 2537

Najnowsze osiedle Szczecińskiego TBS – „Wrzosowe wzgórze” – to nowocześnie zaprojektowane mieszkania wielorodzinne wykonane w standardzie „pod klucz”, zlokalizowane przy ul. Szosa Polska u zbiegu z ulicą Dojazdową i nowo oddanymi do użytku ul. Józefa Romana, ul. Bronisława Sobola oraz ul. Bogusława Świątkiewicza w dzielnicy Północ. Budowę pierwszego etapu osiedla zakończono w sierpniu 2019 r., oddając do użytku 274 mieszkania. W przyszłym roku rozpocznie się realizacja drugiego etapu, którego oddanie planowane jest w pierwszym półroczu 2022 r. W drugim etapie powstaną 204 mieszkania gotowe do wprowadzenia się. Mieszkania na osiedlu dostępne są w systemie partycypacji. 

Wrzosowe wzgórze” to otoczone zielenią osiedle, na którym znajdą się place zabaw i boiska oraz nowoczesna infrastruktura i parkingi. W każdym z budynków zaprojektowano funkcjonalnie rozmieszczone komórki lokatorskie, suszarnie i wózkownie. Najmłodsi mieszkańcy mogą skorzystać z osiedlowego żłobka.
Powierzchnia mieszkań, które powstają w II etapie osiedla, w zależności od liczby pokoi, wynosi:

  • jednopokojowe – 30,33–39,33 m²,
  • dwupokojowe – 36,17–56,10 m²,
  • trzypokojowe – 58,22–65,10 m².

Osiedle jest położone w połowie drogi między centrum Szczecina a centrum Polic, lokalizacja w pobliżu trasy Szczecin – Police zapewnia dogodny dojazd zarówno własnym samochodem jak i komunikacją miejską. Do ważnych punktów przesiadkowych (plac Rodła, pętla przy ul. Kołłątaja) można się dostać w niespełna 20 minut. Tyle samo zajmuje dojazd do centrum Polic. W pobliżu znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe oraz centrum handlowo usługowe.

Wniosek nasuwa się tylko jeden – z tak atrakcyjnej oferty trzeba skorzystać!

Zapraszamy zatem Państwa na spotkania i rozmowy podczas targów. W sobotę i niedzielę (12 i 13 października 2019 r.) od godz. 10–17 przedstawiciele Szczecińskiego TBS:
- wytłumaczą zasady systemu partycypacji w kosztach budowy,
- sprawdzą próg dochodowy obliczenia dochodu,
- pokażą przykłady mieszkań i ich rozkład,
- wyjaśnią, dlaczego warto wybrać Szczecińskie TBS.

Zapraszamy!

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.