Projekty unijne

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

logo ue pl newSTBS projekty unijne

Modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkaniowych w ramach strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego

 

Wszystkie niżej opisane projekty, które realizuje Szczecińskie TBS sp. z o.o. jako inwestor zastępczy, uzyskały dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego: 
numer i nazwa Osi Priorytetowej: RPZP.02.00.00 Gospodarka niskoemisyjna, 
numer i nazwa Działania: RPZP.02.08.00 Modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkaniowych w ramach strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

 

Działanie to jest realizowane poprzez głęboką modernizację energetyczną budynków wielomieszkaniowych, rozumianą jako kompleksowa termomodernizacja rozszerzona o działania służące obniżeniu zużycia energii elektrycznej.

 

Lokalizacja projektów realizowanych przez Szczecińskie TBS Sp. z o.o. z dofinansowaniem z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

STBS mapka projekty UE

 

Poznaj szczegóły projektów

 

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.