Sąsiedzkie spotkanie przy zegarze

Print Friendly, PDF & Email
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pierwszą sobotę września mieszkańcy osiedla Sienno spędzili świętując Dzień Sąsiada – coroczny festyn organizowany przez Szczecińskie TBS. Całodzienny program wypełniony atrakcjami dla dzieci i dorosłych był okazją, by lepiej się poznać i spędzić wspólnie czas.

 

spotkania sienno

Energetyczna muzyka i zapach świeżo upieczonej pizzy prosto z kamiennego pieca już od rana zachęcał młodszych i starszych mieszkańców, by przyjść na osiedlowy parking pod zegarem – gdzie odbywało się spotkanie. Dzieci chętnie korzystały z malowania buziek. Same również malowały podczas specjalnie dla nich zorganizowanych warsztatów plastycznych. Gwoździem programu były pokazy i zabawy Klauna Tomiego m.in.: warsztaty puszczania gigantycznych baniek, warsztaty kuglarskie czy gwóźdź programu – Klaun Tomi Show. Klaunem zachwyceni byli nie tylko najmłodsi. – Trzeba mieć talent, żeby tak zainteresować i przyciągnąć do siebie dzieci. One rzeczywiście go słuchają! – nie mogła wyjść z podziwu jedna z mam, obserwująca grupę maluchów siedzących grzecznie pod sceną.
Elementem Dnia Sąsiada, który zawsze budzi najwięcej emocji jest Kapslowy Wyścig Pokoju. Wystarczy tor do gry w kapsle i szybkie wyjaśnienie zasad, aby dzieci wciągnęły się w rywalizację. Doping rodziców i ich strategiczne podpowiedzi, sprawiają, że tak naprawdę w wyścigu biorą udział całe rodziny. Najlepszą rekomendacją niech będą słowa jednego z chłopców, który po skończonej rozgrywce zapytał "Tato, pogramy jutro razem?".
Sąsiedzkie spotkanie zakończyły rockowe brzmienia wolińsko-szczecińskiego zespołu Rajd. Dziękujemy wszystkim za udział i zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.


 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.