Dzień Sąsiada przy ul. Łuczniczej – zapraszamy serdecznie

Print Friendly, PDF & Email
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Dzień Sąsiada to coroczny festyn integrujący mieszkańców osiedli zarządzanych przez Szczecińskie TBS. Każdego roku odbywa się na innym osiedlu. 

W tym roku okazję do weekendowej zabawy będą mieli mieszkańcy nowego osiedla położonego przy ulicach Łuczniczej, Krasińskiego i Zakopiańskiej. W sobotę 23 czerwca na dziedzińcu przy ul. Łuczniczej zaplanowano zabawy i atrakcje zarówno dla młodszych, jak i starszych połączone z poczęstunkiem, muzyką i tańcami. Będzie doskonała okazja do poznania sąsiadów i zacieśnienia zawiązanych już relacji.

Oto jak zapowiada się tegoroczny program festynu Dzień Sąsiada, który odbędzie się na osiedlowym dziedzińcu przy boisku i amfiteatrze.

DLA NAJMŁODSZYCH
 • Tomi oKlaun Tomi Show
  Rozbrajające gagi, magiczne sztuczki, autorskie piosenki i żonglerskie etiudy, a do tego szczudlarze tworzący balonowe zoo, czyli figurki zwierząt z balonów modelin… oto kwintesencja Klauna Tomiego i jego trupy! 
  Spektakle tego niezwykłego animatora dla dzieci i dorosłych to połączenie żartów i iluzji scenicznych z grami ruchowymi, rodzinnymi konkursami i zabawami na scenie.
 • bania oMalowanie buziek i gigantyczne bańki
  Kotek, tygrysek, motyl, a może Spider Man? Rysunek na buzi maluchów ogranicza tylko ich wyobraźnia, a dzieciaki uwielbiają przeistaczać się w inne postaci lub ulubionych bohaterów.
  Z kolei bajkowy pokaz gigantycznych baniek wprowadzi wszystkich w kolorowy świat, a chętni – mali i duzi – spróbują swoich sił w ich puszczaniu.
 • kapsle oKapslowy Wyścig Pokoju
  Powrót do przeszłości w nowoczesnym wydaniu zapewni specjalnie przygotowana trasa Kapslowego Wyścigu Pokoju. Gra ta, choć już zapomniana, natychmiast odżywa, gdy tylko dzieci poznają jej zasady. 
  Wystarczy samodzielnie udekorowany kapsel, w który maluchy pstrykają palcami tak, aby jak najszybciej zakończyć rozgrywkę nie wychodząc poza tor. Zaciekła rywalizacja, ale i świetna zabawa gwarantowana!
DLA NIECO STARSZYCH
 • Warsztaty plastyczne
  W trakcie warsztatów, uczestnicy, pod fachowym okiem prowadzących, będą mieli okazję do samodzielnego wykonania niepowtarzalnych zabawek
DLA KAŻDEGO
 • koncert oKoncert
  W trakcie festynu odbędzie się koncert zespołu rockowego Rajd. Zaskakujące wcielenie znanej i lubianej postaci. Której? Odpowiedź znajdziecie na festynie.
 • jedzenie oPoczęstunek – dania z grilla
  Aby uczestnicy festynu mieli energię na udział w tak wielu atrakcjach, zadbano również o poczęstunek.
  W trakcie Dnia Sąsiada będzie można posilić się pysznymi daniami z grilla oraz innymi przekąskami.

Wypełnione atrakcjami spotkanie na świeżym powietrzu będzie świetną okazją dla sąsiadów, by się lepiej poznać. A być może stanie się nawet przyczynkiem do nowych ciekawych znajomości. Zapraszamy do udziału!

Kiedy23 czerwca 2018, początek godzina 12.
GdzieSzczecin, osiedle przy ul. Łuczniczej, dziedziniec przy boisku.
Udział w festynie jest bezpłatny.

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.