Dzień Sąsiada przy ul. Łuczniczej, 23 czerwca 2018

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Sąsiedzkie spotkanie przy boisku. Pierwszą sobotę wakcji mieszkańcy osiedli przy ul. Łuczniczej, Krasińskiego i Zakopańskiej spędzili świętując Dzień Sąsiada – coroczny festyn organizowany przez Szczecińskie TBS. Całodzienny program wypełniony atrakcjami dla dzieci i dorosłych był okazją, by lepiej się poznać i spędzić wspólnie czas.

Energetyczna muzyka i zapachy z grilla już od rana zachęcały młodszych i starszych mieszkańców, by przyjść na osiedlowy dziedziniec przy boisku, gdzie odbywało się spotkanie. Dzieci chętnie korzystały z malowania buziek. Same również malowały podczas specjalnie dla nich zorganizowanych warsztatów plastycznych. Powodzeniem cieszyły się również zabawki z balonów przygotowane przez wielkiego marynarza. Gwoździem programu były jak zwykle pokazy i zabawy Klauna Tomiego m.in.: warsztaty puszczania gigantycznych baniek, warsztaty cyrkowe czy gwóźdź programu – Klaun Tomi Show. Klaunem zachwyceni byli również dorośli zaproszeni do wspólnej zabawy.

Elementem Dnia Sąsiada, który zawsze budzi najwięcej emocji jest Kapslowy Wyścig Pokoju. Wystarczy tor do gry w kapsle i szybkie wyjaśnienie zasad, aby dzieci wciągnęły się w rywalizację. Doping rodziców i ich strategiczne podpowiedzi, sprawiają, że tak naprawdę w wyścigu biorą udział całe rodziny. Rodzice dopingowali swoje pociechy i w razie potrzeby udzielali trenerskich wskazówek odnośnie techniki pstrykania kapsli.

Na siedzeniach osiedlowego amfiteatru rozłożyły się warsztaty latawcowe, na których rodzice, a zwłaszcza tatusiowie, mogli z dziećmi samodzielnie wykonać od posdstaw latawce, które następnie próbowali wzbić w powietrze.


Sąsiedzkie spotkanie zakończyły rockowe brzmienia szczecińskiego zespołu H2MS, przy których bawili się i starsi i młodsi.

– Szkoda, że takie spotkania nie odbywają się co rok – takie opinie można było usłyszeć od wielu uczestników imprezy

Dziękujemy wszystkim za udział i zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.


 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.