×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /aktualnosci/od-podworka/galeria is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Poznaj Szczecin od podwórka

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Najpiękniejsze podwórka, najładniejsze przedogródki, urocze skrawki zieleni – wszystkie te roślinne oazy w centrum Szczecina przypomni Śródmiejski Punkt Sąsiedzki ŚRODEK. Już 1 września będzie można wybrać się na spacer szlakiem zielonych podwórek.

od podworka grafiki internet 24 edycja jesienna

Szlak najpiękniejszych podwórek i przedogródków trzech osiedli Szczecina: Turzyna, Centrum i Śródmieścia-Zachód powstał na początku 2018 roku, dzięki zgłoszeniom przesłanym do ŚRODKA przez mieszkańców Szczecina. Premierowy spacer odbył się wczesną wiosną.

Ogródki do szlaku wybieraliśmy sugerując się opiniami Szczecinian, ale też naszymi preferencjami. Mamy nadzieję, że podczas spaceru jego uczestnicy podpowiedzą nam kolejne – opowiadają autorki szlaku: Zuzanna Waligórska i Ada Krawczak ze Stowarzyszenia Edukacyjno-Artystycznego „Oswajanie sztuki”. – Jesteśmy bardzo ciekawe, jak ogródki ze szlaku rozkwitły

Sąsiedzka przechadzka śladem śródmiejskiej zieleni rozpocznie się w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście od pl. Zgody – z placu należy skręcić w ul. Bohaterów Getta Warszawskiego i od razu w prawo przy sklepie Andergrand) w sobotę, 1 września 2018 r., o godzinie 11. Udział jest bezpłatny. 

Spacer Od podwórka jest jednym z miejskich spacerów organizowanych przez ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki i Stowarzyszenie „Oswajanie sztuki”, w których będzie można wziąć udział jeszcze we wrześniu. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu pn. Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie, realizowanego przez Gminę Miasto Szczecin.

WSTĘP WOLNY

co – Od podwórka. Spacer śladem zielonych przestrzeni Śródmieścia
kiedy – 1.09.2018, godz. 11–12.30
gdzie – start w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście od placu Zgody)
organizator – ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki • Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki” • Gmina Miasto Szczecin
więcejwww.oswajaniesztuki.pl

{gallery}/aktualnosci/od-podworka/galeria{/gallery}

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.