Dzień otwarty na osiedlu Wrzosowe wzgórze

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zaprasza w sobotę, 13 października 2018 r., na dzień otwarty na osiedlu Wrzosowe wzgórze. Odwiedzający będą mieli okazję do obejrzenia gotowych mieszkań, a także postępów w pracach nad zagospodarowaniem terenu. Oddanie osiedla do użytku przewidziane jest na wiosnę 2019 r.

Dzień otwarty odbędzie się w sobotę, 13 października 2018 r., w godz. 10–16. Do oglądania przygotowano mieszkania w budynku położonym przy ul. Józefa Romana. Mieszkania, zgodnie ze standardami Szczecińskiego TBS, są wykończone pod klucz, co oznacza, że można się do nich wprowadzać niezwłocznie po podpisaniu umowy najmu. Każde mieszkanie ma kompletnie wykończoną i wyposażoną łazienkę, a kuchnia wyposażona jest w kuchenkę oraz zlew. Dodatkowo wszystkie lokale mieszkalne wyposażono w komórkę lokatorską.

Osiedle Wrzosowe wzgórze, zlokalizowane u zbiegu ulic Szosa Polska i Dojzadowa, położone jest na Wzgórzach Warszewskich. Najnowsza inwestycja Szczecińskiego TBS to łącznie 274 mieszkań na osiedlu, które zaprojektowano z dużą dbałością o jakość życia mieszkańców, z czego 4 mieszkania zaprojektowanych z myślą o osobach niepełnosprawnych. Dużo miejsca przeznaczono na tereny zielone, place zabaw dla dzieci, boiska, czyli wspólną przestrzeń ułatwiającą zintegrowanie się lokalnej osiedlowej społeczności. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli skorzystać ze zlokalizowanego na osiedlu żłobka. Dla wygody zmotoryzowanych zaprojektowano parkingi.

Mieszkania dostępne są w systemie partycypacji w kosztach budowy. Oznacza to, że przyszły najemca pokrywa jedynie 30 proc. kosztów budowy mieszkania w postaci wkładu własnego. Bardzo ważne jest to, że wkład własny objęty jest gwarancją zwrotu i w sytuacji, kiedy lokator zechce zakończyć najem mieszkania, otrzyma zwaloryzowaną kwotę wkładu własnego. Szacunkowa wysokość udziału w kosztach budowy mieszkania na osiedlu Wrzosowe wzgórze wynosi jedynie 1200 zł za metr kw. powierzchni użytkowej.

ww 0 IMG 1888 m2

 

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.