Udany dzień otwarty na osiedlu Wrzosowe wzgórze

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zorganizowało w sobotę 13 października 2018 r., dzień otwarty na osiedlu Wrzosowe wzgórze. Do dyspozycji odwiedzających przygotowane zostały cztery mieszkania, w których goście mogli sprawdzić jakość wykończenia i użytych materiałów, a spacerując wokół osiedla można było ocenić postępy w pracach nad budową osiedla, którego oddanie do użytku przewidziane jest na wiosnę 2019 r.

STBS dzien otwarty ww 2018 10 13 z01 IMG 2057

Piękna jesienna pogoda zachęciła wielu gości do odwiedzania  w sobotę 13 października 2018 r., w godz. 10–16 terenu osiedla. Do oglądania przygotowano 4 mieszkania w budynku położonym przy ul. Józefa Romana. Mieszkania, zgodnie ze standardami Szczecińskiego TBS, są oddawane wykończone pod klucz, co oznacza, że można się do nich wprowadzać niezwłocznie po podpisaniu umowy najmu. Każde mieszkanie ma kompletnie wykończoną i wyposażoną łazienkę, a kuchnia wyposażona jest w kuchenkę oraz zlew. Dodatkowo wszystkie lokale mieszkalne wyposażono w komórkę lokatorską. Podczas dnia otwartego przyszli najemcy mogli zobaczyć, jak w praktyce wygląda standard pod klucz w Szczecińskim TBS. Zwiedzający z dużym uznaniem wypowiadali się o jakości wykonania i wykończenia mieszkań oraz budynków, chwalili funkcjonalny układ pomieszczeń a także przemyślany sposób zagospodarowania części wspólnych budunku. Wszyscy zgodnie ocenieli, że dzięki szerokim i przestronnym klatkom schodowym wprowadzanie się i wnoszenie mebli nie będzie stanowiło problemu.

STBS dzien otwarty ww 2018 10 13 z02 IMG 2110

W jednym z mieszkań zorganizowane było biuro, w którym można było zapoznać się z ofertą wolnych mieszkań na osiedlu, dokonać rezerwacji wybranego mieszkania. Pracownicy Szczecińskiego TBS szczegółówo odpowiadali na pytania dotyczące terminów, jakości wyposażenia, kolorystyki uytych materiałów. Przybliżali również zasady najmu mieszkań w trybie partycypacji w kosztach budowy, zapoznawali również z kryteriami jakie muszą spełniać przszli najemcy by móc ubiegać się o mieszkanie na osiedlu.

STBS dzien otwarty ww 2018 10 13 z03 IMG 1988

Osiedle Wrzosowe wzgórze, zlokalizowane u zbiegu ulic Szosa Polska i Dojzadowa, położone jest na Wzgórzach Warszewskich. Najnowsza inwestycja Szczecińskiego TBS to łącznie 274 mieszkań na osiedlu, które zaprojektowano z dużą dbałością o jakość życia mieszkańców, z czego 4 mieszkania zaprojektowanych z myślą o osobach niepełnosprawnych. Dużo miejsca przeznaczono na tereny zielone, place zabaw dla dzieci, boiska, czyli wspólną przestrzeń ułatwiającą zintegrowanie się lokalnej osiedlowej społeczności. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli skorzystać ze zlokalizowanego na osiedlu żłobka. Dla wygody zmotoryzowanych zaprojektowano parkingi.

Mieszkania dostępne są w systemie partycypacji w kosztach budowy. Oznacza to, że przyszły najemca pokrywa jedynie 30 proc. kosztów budowy mieszkania w postaci wkładu własnego. Bardzo ważne jest to, że wkład własny objęty jest gwarancją zwrotu i w sytuacji, kiedy lokator zechce zakończyć najem mieszkania, otrzyma zwaloryzowaną kwotę wkładu własnego. Szacunkowa wysokość udziału w kosztach budowy mieszkania na osiedlu Wrzosowe wzgórze wynosi jedynie 1200 zł za metr kw. powierzchni użytkowej.

STBS dzien otwarty ww 2018 10 13 z05 IMG 2090

 

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Rejon Lewobrzeże
tel. 91 430 91 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejon Prawobrzeże
tel. 91 461 36 92
e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
91 430 91 83, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
Rejon Lewobrzeże
  91 430 91 15 od 8 do 15.30
Rejon Prawobrzeże
  91 461 36 92 wew.160 od 8 do 15.30
Pogotowie Lokatorskie
  91 488 09 86 po 15 i w dni wolne

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.