Twarze Polaków

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Weź udział w niezwykłym projekcie fotograficznym. Daj sobie zrobić portret i stań się częścią wielkiej wystawy o Polakach! Do sesji zdjęciowej zapraszają Stowarzyszenie „Oswajanie sztuki” i artysta Wojciech Grzędziński.

plakat a2 TwarzePolakow m„Twarze Polaków – portret społeczeństwa” to projekt fotograficzny Wojciecha Grzędzińskiego, mający na celu pokazanie nas Polaków w 2018 roku. Od początku roku fotograf przemierza Polskę z północy na południe i ze wschodu na zachód, zapraszając mieszkańców mniejszych i większych miast do stanięcia przed obiektywem. Jego celem jest wykonanie ponad tysiąca portretów!

W środę, 12 grudnia, ten uznany fotoreporter zawita do Szczecina. Wspólnie ze Stowarzyszeniem „Oswajanie sztuki” zaprasza do udziału w bezpłatnej sesji portretowej. Może w niej wziąć udział każdy! Wystarczy przyjść w środę, 12 grudnia, pomiędzy 14 a 20 do ŚRODKA Śródmiejskiego Punktu Sąsiedzkiego (ul. bł. Królowej Jadwigi 44b, wejście przez bramę od al. Wojska Polskiego 34) – wykonanie zdjęcia zajmie 5–7 minut.

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału. Bez względu na wiek, wygląd, poglądy, wiarę. Zapraszam każdego kto tylko chciałby stanąć na kilka minut przed obiektywem – zapowiada artysta.

Projekt zwieńczy wydanie albumu ze zdjęciami wykonanymi w przeciągu całego roku. Dodatkowo, każdy uczestnik sesji otrzyma mailem wybrane zdjęcie oraz dzień po sesji odbitkę fotografii Fuji Instax.

Wojciech Grzędziński – (ur. 1980, w Warszawie). Fotoreporter. Laureat kilkudziesięciu konkursów fotograficznych w tym World Press Photo, Visa D’Or, NPPA, Sony World Photography Awards, Grand Press Photo i in. Autor zdjęcia roku 2009 i zdjęcia dekady (2014) w konkursie BZWBK Press Photo. Juror ogólnopolskich i lokalnych konkursów fotograficznych. W fotografii interesuje się człowiekiem i emocjami. Fotografował w strefach konfliktów zbrojnych. W latach 2011–2015 szef zespołu fotografów w Kancelarii Prezydenta RP i fotograf osobisty Prezydenta RP. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2014. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików.

Projekt „Twarze Polaków – portret społeczeństwa” realizowany jest w ramach stypendium twórczego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem projektu jest Fujifilm Polska.

co – „Twarze Polaków”. Sesja portretowa do niezwykłego projektu fotograficznego
gdzie – ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki (ul. bł. Królowej Jadwigi 44b, wejście przez bramę od al. Wojska Polskiego 34)
kiedy – 12 grudnia 2018, godz. 14–20

UDZIAŁ BEZPŁATNY

osoba do kontaktu – Kinga Rabińska | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | tel. 665 490 310
więcej informacjiwww.oswajaniesztuki.pl

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.