Warsztaty TYLKO dla kobiet

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

O zmysłach, wizerunku kobiety w różnych kulturach i doświadczaniu świata. Niezwykłe warsztaty w Szczecinie.

Ciało jest najbardziej podstawową i oczywistą miarą procesów poznawczych człowieka. Patrząc, słysząc, smakując, wąchając i dotykając dowiadujemy się czegoś o świecie. Czy wszystkie zmysły mamy tak samo „włączone”? Czy nasza kultura niektóre zmysły preferuje, inne dyskryminuje? Jaki ma to wpływ na nasze doświadczenia?

Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI zaprasza do udziału w dwudniowych, bezpłatnych warsztatach tylko dla kobiet. Mają one na celu pobudzenie samoobserwacji, refleksji i dyskusji na temat zmysłowo-kulturalnego wymiaru ludzkiego doświadczenia. Na program składają się zajęcia fotograficzno-spacerowe, rysunkowe i malarskie, a także małe wprowadzenie do historii sztuki i wizerunku kobiet w różnych kulturach na przestrzeni wieków.

Warsztaty poprowadzi Maria Stafyniak. Artystka wizualna, animatorka kultury i artedukatorka. W obszarze sztuki bada język współczesnej kultury. Prowadzi autorskie warsztaty dotyczące języka sztuki. Do pracy edukacyjnej inspiruje się również praktyką jogi, uważności i NVC (Porozumieniem bez Przemocy). Autorka publikacji dla artedukatorów i nauczycieli. Absolwentka ASP w Poznaniu.

Zajęcia odbędą się w dniach 7–8 września w godz. 11–17 przy ul. Piotra Skargi 42 i przeznaczone są dla kobiet powyżej 18. roku życia. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując KOBIETY, a w treści należy podać swoje imię oraz numer telefonu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Sensacje. Człowiek i sytuacje”, realizowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI wraz z partnerami: Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki | Klub Don Senior | INKU Szczeciński Inkubator Kultury | 13 muz | Ośrodek Teatralny Kana.

Patronat medialny: TVP3 Szczecin | GS24.pl – wiadomości ze Szczecina i regionu | 24Kurier.pl – serwis gazety „Kurier Szczeciński” | „Prestiż. Magazyn Szczeciński”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Miasto Szczecin.

Warsztaty dla kobiet grafika

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.