Aleja Wojska Polskiego zaprasza na spacer!

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

O alei Wojska Polskiego, zmianach, jakie na niej zachodzą i tęsknotach mieszkańców. ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza szczecinian na spacer.

Jak zmienia się szczecińska aleja Wojska Polskiego? Co dały jej ostatnie lata, remonty i powstające przy niej punkty usługowe, i nie tylko? W których jej zakamarkach kryją się twórcze wykwity i za którymi nieistniejącymi miejscami tęsknią mieszkańcy Śródmieścia?

ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza na spacer po fragmencie najdłuższej alei Szczecina. Przewodniczką będzie Paulina Stok-Stocka. Menedżerka projektów, animatorka kultury, fundraiserka. Wiceprezeska Stowarzyszenia OSWAJANIE SZTUKI, współprowadząca od 2017 r. ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Mieszkanka i miłośniczka Śródmieścia, które przemierza głównie na piechotę. Głęboko wierzy, że kontakt z kulturą i sztuką to pierwszy krok do innych form społecznej działalności, w tym aktywności obywatelskiej czy nawiązywania i podtrzymywania sąsiedzkich relacji. 

Będziemy opowiadać, ale i pytać o al. Wojska Polskiego – zapowiada Stok-Stocka.

Start o godz. 16.30 we wtorek, 8 października, spod filii Miejskiej Biblioteki Publicznej ProMedia przy al. Wojska Polskiego 2. Wstęp oczywiście BEZPŁATNY.

Spacer odbywa się w ramach realizowanej przez Gminę Miasto Szczecin konferencji podsumowującej projekt „Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”, która w dniach 8–9 października odbędzie się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia w Szczecinie, ul. Tadeusza Apolinarego Wendy 4.

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.