Gdzie się bawić? Spotkanie o placach zabaw dla dorosłych

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI od kilku miesięcy bada szczecińskie place zabaw wraz z najmłodszymi. Teraz chcą spotkać się z dorosłymi – ekspertami, pedagogami, rodzicami i opiekunami – i poznać ich perspektywę.

Spotkanie jest kontynuacją kilkumiesięcznej pracy z najmłodszymi, a jego celem jest zebranie opinii, oczekiwań, pomysłów i podpowiedzi dorosłych, które pozwolą organizatorom wypracować realny plan działania.

Marzy nam się realne angażowanie najmłodszych w procesy, które na pierwszy rzut oka wydają się być tylko dla dorosłych. Chcemy to marzenie urzeczywistnić i stworzyć miejsce do swobodnej, twórczej zabawy w przestrzeni miejskiej, taki plac zabaw, który wspiera rozwój dzieci i sprzyja integracji społecznej – tłumaczy Anna Biały ze Stowarzyszenia OSWAJANIE SZTUKI.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 30 listopada, o godzinie 11 w dawnym zakładzie fryzjerskim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 43 (u zbiegu ul. bł. Królowej Jadwigi i ul. Boh. Getta Warszawskiego). W jego trakcie będzie można zapoznać się z dobrymi praktykami w dziedzinie zabawy z Polski i Europy, podsumowanie spotkań przeprowadzonych z dziećmi i nie tylko. Udział jest bezpłatny, wszyscy zainteresowani tematem są mile widziani!

Organizatorzy zachęcają też do tego, by przybyć ze swoimi pociechami.

– Dla dzieci powyżej 5. roku życia przygotowaliśmy zajęcia warsztatowe w ramach naszego cyklu miastoteka – tuż za rogiem, w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b. Dzieci poniżej 5. roku serdecznie zapraszamy z opiekunami na spotkanie – dodaje Ania Biały.

Wydarzenie na fb tutaj: https://www.facebook.com/events/439410700050878/

D2 mat. prom. OSWAJANIA SZTUKI fot. A. Bialy 16

 

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.