Turzyn z Głową

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Zanim jeszcze wpadniemy w szał świąt, na zimowy spacer po Turzynie z Przemkiem Głową zaprasza ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. 

mat. prom. OSWAJANIA SZTUKI P. Glowa fot. A. Krawczak kwKiedyś Tornay, od 1945 roku nosi nazwę Turzyn, wciąż jest chyba mało odkrytym przez mieszkańców fragmentem Szczecina.

Pójdziemy śladem miejsc, które są i których już nie ma, a także wymienimy się wspomnieniami z tej części miasta – zapowiadają organizatorzy.

Spacer poprowadzi Przemek Głowa – szczeciński przewodnik, bookinista, miłośnik miast wszystkich, ale Szczecin zajmuje szczególne miejsce w jego sercu. Zbiórka w niedzielę, 15 grudnia, o godz. 11.30 w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b. Wstęp WOLNY!

Na spacer zapraszają organizatorzy – ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki i Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI. 

Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji”, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto Szczecin w związku z projektem pn. „Rewitalizacji obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie".

 WYDARZENIE NA FACEBOOKU tutaj 

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.