Szczerze o sukcesach i porażkach w działaniach społecznych

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza na spotkanie podsumowujące rok 2019 w miejskich działaniach społecznych.

Koniec roku jest naturalnym momentem podsumowań i rachunków sumienia. W czasach grantozy porażki się nie zdarzają – przynajmniej w teorii. Szczególnie przedstawiciele organizacji pozarządowych mogą czuć się zobligowani do komunikowania jedynie swoich sukcesów, bo porażki wiążą się ze zwrotem dotacji lub jej nieprzyznaniem.

ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza na spotkanie dotyczące porażek i sukcesów w działaniach społecznych. W kameralnym gronie będzie można szczerze porozmawiać o tym, co nam się udało, co chcielibyśmy zrobić inaczej, co poszło zupełnie nie tak.

– Stworzymy swoistą grupę wsparcia – zapowiadają organizatorzy – Zapraszamy społeczników, przedstawicieli organizacji pozarządowych i wszystkie osoby, które na takie spotkanie w głębi swoich serc po prostu czekają

Spotkanie poprowadzi Paulina Stok-Stocka. Menedżerka projektów, animatorka kultury, fundraiserka. Wiceprezeska Stowarzyszenia OSWAJANIE SZTUKI, współprowadząca od 2017 r. ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków finansowych na realizację projektów kulturalnych i społecznych, a także ich koordynacji. Realizowała zarówno małe oddolne działania na bazie pracy wolontariackiej i w oparciu o własne zasoby rzeczowe, po projekty o wartości kilkuset tysięcy złotych. Mieszkanka i miłośniczka Śródmieścia, które przemierza głównie na piechotę. Głęboko wierzy, że kontakt z kulturą i sztuką to pierwszy krok do innych form społecznej działalności, w tym aktywności obywatelskiej czy nawiązywania i podtrzymywania sąsiedzkich relacji. 

Spotkanie odbędzie się w ŚRODKU (ul. bł. Królowej Jadwigi 44b) 19 grudnia (czwartek) o godz. 17.30. Udział jest BEZPŁATNY! 

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu mals, czyli małej akademii liderów społecznych. To różne tematy, interesujący prowadzący-praktycy, dobre praktyki i praca w małych grupach. Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji”, koordynowanego przez Stowarzyszenie OSWAJANIE SZTUKI i współfinansowanego przez Miasto w związku z projektem pn. „Rewitalizacji obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie".

 Wydarzenie na Facebooku tutaj 

event facebook

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.