Obiekt Kreatywny Jadwiga w reportażu

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Działąjący do 2017 roku przy ul. Królowej Jadwigi 2 Obiek Kreatywny JADWIGA jest bohaterem reportażu Ewy Podgajnej, który ukazał się na portalu wSzczcinie.pl.

Dzieki portalowi wSzczecinie.pl i Ewie Podgajnej oraz Agnieszce Tylce (fotografie) możemy poznać historię miejsca, w którym działa Obiekt Kreatywny JADWIGA oraz poznać jego dokonania. Zapraszamy zatem na małą wycieczkę po Obiekcie Kreatywnym JADWIGA, który prowadzony jest przez Stowarzyszenie Twórców i Producentów Sztuki we współpracy ze Szczecińśkim TBS oraz współdziałaniu Akademi Sztuki i środowisk naukowych i twórczych.

Artykuł i zdjęcia są dostępne pod linkiem: https://wszczecinie.pl/aktualnosci,swiat_na_opak_czyli_idziemy_do_lokalu_przy_ulicy_blogoslawionej_krolowej_jadwigi_w_ostatnim_dniu_karnawalu,id-33987.html

Wiecej informacji o Obiekcie Kreatywnym JADWIGA na fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/Centrum.Szczecin/ 

Filmy z działalnośc można obajrzeć pod linkiem: https://www.facebook.com/pg/Centrum.Szczecin/videos/?ref=page_internal

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.