Ulga w opłatach czynszu – pomoc dla przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Przedsiębiorcy oraz organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o odroczenie płatności czynszu najmu za lokal wynajmowany od Szczecińskiego TBS lub zarządzany przez Spółkę, a po zakończeniu ograniczeń związanych z epidemią wirusa SARS-CoV-2 o umorzenie lub rozłożenie płatności na dogodne miesięczne raty.

Ulga jest udzielana na indywidualny pisemny wniosek, który należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., za pośrednictwem poczty polskiej lub składać w siedzibie do Szczecińskiego TBS do skrzynki wystawionej przed wejściem do siedziby Spółki. We wniosku należy określić rodzaj oczekiwanego wsparcia. Wsparcie obejmuje przedsiębiorców oraz organizacje pozarządowe, które poniosą negatywne konsekwencje ekonomiczne spowodowane epidemią wirusa SARS-CoV-2.

Do czasu rozpatrzenia wniosków o umorzenie lub rozłożenie na dogodne raty płatności czynszu najmu, najemcy będą zobowiązani do comiesięcznego wnoszenia opłat za media dostarczane do lokalu, takie jak opłata za zimną wodę i odprowadzenie ścieków, za wywóz odpadów komunalnych, czy też opłata za dostawę ciepłej wody użytkowej oraz miejskiego ogrzewania sieciowego.

Wniosek o umorzenie lub rozłożenie płatności na raty będzie indywidualnie rozpatrzony po odwołaniu stanu epidemii i unormowaniu się sytuacji z nią związanej. Począwszy od 16 marca br. do daty odwołania stanu epidemii nie będą naliczane i pobierane odsetki za zwłokę w opłatach z tytułu najmu lub użytkowania lokalu.

Wskazane jest by w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego składać wnioski drogą elektroniczną. Składane wnioski na aktualnym etapie ich rozpatrywania nie wymagają sformalizowanej formy czy też kompletowania jakichkolwiek załączników.

 

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.