Odbierz klucze już w listopadzie 2016

Print Friendly, PDF & Email
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Oferta zaprezentowana przez Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego na odbywających się w miniony weekend (8–9 października 2016) Jesiennych Targach Nieruchomości i Wyposażenia „Home arena” spotkała się, tradycyjnie już, z dobrym przyjęciem odwiedzających.

STBS Targi Home Arena 2016 10 IMG 0024

W tej edycji targów prezentowana była oferta mieszkań na gotowym do odbioru osiedlu Sienno położonym u zbiegu ulic Łącznej, Pelikana i Flaminga. Mieszkańcy, którzy zdecydowali się na tę ofrertę będą mogli odbierać klucze już w listopadzie 2016 r. Mimo że do listopada pozostał miesiąc, to wciąż jeszcze są na nim dostępne mieszkania. 

Osiedle położone jest na Wzgórzach Warszewskich i z wielu okien rozciąga się wspaniały widoka na panoramę Szczecina, a także na malownicze rozlewiska Odry i rozciągające się za nimi jezioro Dąbie. Wielu chętnych pytało o dostępność mieszkań na poddaszu, które pozwalają się cieszyć szczegolnie pięknymi widokami. Odwiedzający mogli zobaczyć zdjęcia osiedla, nic więc dziwnego, że chwalili jakość wykonania oraz standard wyposażenia „pod klucz” pozwalający zamieszkać od razy po otrzymaniu kluczy, bez konieczności przeprowadzania prac adaptacyjnych czy remontowych. Równie wysoko była oceniana przestrzeń wspólna na osiedlu, a jest jej niemało, co zgodnie podkreślali odwiedzający.

Każda inwestycja jest oddawana wraz ze starannie zagospodarowaną wspólną przestrzenią wokół budynków, placami zabaw dla dzieci, zielenią i małą artchitekturą uprzyjemniającą czas spędzany na osiedlach i ułatwiającą budowanie przyjaznych relacji międzysąsiedzkich. Uwagę wielu osób przyciągało położone w środku osiedla boisko do koszykówki i znajdujący się obok jeden z placów zabaw dla dzieci. Chwalono również fakt, że na osiedlu znalazło się miejsce na żłóbek dla najmłodszych mieszkańców.

Pracownicy Szczecińskiego TBS oprócz prezentacji walorów osiedla przybliżali także gościom zasady systemu partycypacji w kosztach budowy lokali, a także na bieżąco oceniali czy zainteresowany mieszkaniem spełnia warunki dochodowe. 

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.