PROJEKTY DOFINANSOWANE Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkaniowych prowadzona w ramach strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego jest dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

logo ue pl newSTBS projekty unijne

Działanie to jest realizowane poprzez głęboką modernizację energetyczną budynków wielomieszkaniowych, rozumianą jako kompleksowa termomodernizacja rozszerzona o działania służące obniżeniu zużycia energii elektrycznej.

Poznaj szczegóły

 

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Biuro
91 430 91 00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
91 430 91 15 od 8.00 - 15.30
91 488 09 86 po 15.00 
i w dni wolne (pogotowie lokatorskie)

 

Ograniczenia związane z zagrożeniem koronawirusem

STBS logo poziom kolor retina 2019 06 06

Szanowni Państwo, w nawiązaniu do zaleceń wydanych przez służby sanitarne wprowadza się ograniczoną obsługę bezpośrednią klientów.

Pisma / faktury prosimy składać do kartonu / pojemnika na stole przy wejściu.

Pracownicy Szczecińskiego TBS pracują w godzinach od 8.00 do 16.00, lecz kontakt jest możliwy wyłącznie drogą telefoniczną i e-mailową. Wszyscy jesteśmy do Państwa dyspozycji, będziemy starali się rozwiązywać wszelkie problemy, zlecać konieczne naprawy oraz udzielać wszelkich informacji.

Szczegółowy wykaz numerów telefonów na stanowiska pracownicze znajduje się na stronie internetowej www.stbs.pl w zakładce KONTAKT.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Zarząd Szczecińskiego TBS

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.