PROJEKTY DOFINANSOWANE Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkaniowych prowadzona w ramach strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego jest dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

logo ue pl newSTBS projekty unijne

Działanie to jest realizowane poprzez głęboką modernizację energetyczną budynków wielomieszkaniowych, rozumianą jako kompleksowa termomodernizacja rozszerzona o działania służące obniżeniu zużycia energii elektrycznej.

Poznaj szczegóły

 

 

kontakt TBS SZYBKI KONTAKT

 

Rejon Lewobrzeże
tel. 91 430 91 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejon Prawobrzeże
tel. 91 461 36 92
e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta mieszkaniowa
91 430 91 34, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
91 430 91 83, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Awarie i usterki
Rejon Lewobrzeże
  91 430 91 15 od 8 do 15.30
Rejon Prawobrzeże
  91 461 36 92 wew.160 od 8 do 15.30
Pogotowie Lokatorskie
  91 488 09 86 po 15 i w dni wolne

 

STBS logo poziom kolor retina 2019 06 06

 

Szanowni Państwo,

Ogólnoeuropejska Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) we współpracy m.in. ze Szczecińskim TBS bada poglądy na temat dostępu do wysokiej jakości mieszkalnictwa społecznego oraz rozwiązań mieszkaniowych dla grup zagrożonych wykluczeniem społecznym (np. osoby starsze, osoby niepełnosprawne, osoby z zaburzeniami zdrowia psychicznego, dzieci w pieczy zastępczej, osoby zagrożone lub doświadczające bezdomności oraz osoby z doświadczeniem migracyjnym) zarówno wśród lokatorów (beneficjentów), jak i instytucji współpracujących przy tworzeniu takich miejsc zamieszkania.

Badanie prowadzone jest w formie anonimowej ankiety internetowej, która jest dostępna w języku polskim, a czas jej wypełniania to około 25 min. Jeśli ankietę wypełnia osoba korzystająca ze wsparcia (beneficjent), należy to zaznaczyć w kroku 4 (czwarty ekran). Ze względu na dłuższy czas badania, można je w dowolnym momencie przerwać i zapisać dotychczas udzielone odpowiedzi, a w dogodnym momencie dokończyć wypełnianie rozpoczętej ankiety.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety wszystkich korzystających z programów wsparcia realizowanych przez Szczecińskie TBS. Link do ankiety (ankieta otwiera się w nowym oknie).

Dziękujemy za udział w badaniu.

Z poważaniem
Zarząd Szczecińskiego TBS

Cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.